Všechny aktuality
Důležité
Aktivity školy
Strojaři
Elektrotechnika
Polygrafie
Informatika
Úvodní stránka/Aktivity školy/Díky, že můžem u nás ve škole

Díky, že můžem u nás ve škole

Díky, že můžem je neziskový spolek tvořený studenty a mladými lidmi, kteří se zajímají o svět kolem sebe. Organizují mnoho akcí, tou nejznámější je připomínka 17. 11. nazvaná Korzo Národní. Diskuze, která ale u nás s Bárou Stárek a Natálií Malcovou proběhla, byla mnohem víc než jen představení spolku. Byla zaměřena na mladé lidi (jako jsou naši žáci) – na jejich problémy, na to, aby si uvědomili, v čem jsou dobří a jedineční. Protože generace Z má budoucnost ve svých rukou, stačí se nenechat odradit a jít si za svým!

Děkujeme Báře i Natálii za návštěvu naší školy, zároveň děkujeme i žákům, kteří se diskuze nejen zúčastnili, ale také se do ní aktivně zapojili.

Jolana Senčáková, Nikola Krejčí

Publikováno: 5.4.2024|Kategorie: Aktivity školy|