Všechny aktuality
Důležité
Aktivity školy
Strojaři
Elektrotechnika
Polygrafie
Informatika
Úvodní stránka/Aktivity školy/Studentské prezidentské volby – 1. kolo

Studentské prezidentské volby – 1. kolo

Stejně jako minulý rok jsme se i letos zapojili do Studentských voleb – tentokrát šlo o volby prezidentské. V úterý 13. 12. 2022 se tak žáci vystřídali ve volební místnosti, kde měli možnost dát hlas kandidátovi, který se podle jejich názoru hodí na post prezidenta/prezidentky nejvíce.

Na naší škole s velkým náskokem vyhrál Petr Pavel (151 hlasů), na druhém místě skončila Danuše Nerudová (93 hlasů) a na třetím Andrej Babiš (72 hlasů).

Celorepublikově volby dopadly mírně odlišně – v celkovém pojetí vyhrála Danuše Nerudová, Petr Pavel se umístil na druhém místě, třetí místo (stejně jako u nás) obsadil Andrej Babiš. Celkové výsledky můžete najít ZDE.

Děkujeme všem žákům, kteří volbu brali vážně a do Studentských voleb se zapojili. Stejně tak děkujeme těm, kteří pomohli s přípravou a úklidem učebny. Děkujeme i volební komisi, která na volby dohlížela, v závěru počítala hlasy a kontrolovala platnost volebních lístků.

Pořadí kandidátů na naší škole:

  1. Petr Pavel (151 hlasů)
  2. Danuše Nerudová (93 hlasů)
  3. Andrej Babiš (72 hlasů)
  4. Pavel Fischer (15 hlasů)
  5. Josef Středula (11 hlasů)
  6. Jaroslav Bašta (9 hlasů)
  7. Denisa Rohanová (4 hlasy)
  8. Marek Hilšer (3 hlasy)
  9. Tomáš Zima (3 hlasy)

 

Sylva Holíková a Nikola Krejčí

Publikováno: 16.12.2022|Kategorie: Aktivity školy|