Nabídka Lyžařského výcvikového kurzu

Nabídka lyžařského kurzu pro žáky 2. ročníku

Vážení rodiče a žáci,

pod heslem – Pohyb na zdravém vzduchu může jen prospět – tak i ve školním roce 2020/2021 bude naše škola organizovat lyžařský kurz, který bude zaměřen na lyžování (4 družstva podle zdatnosti) a v omezené míře i na snowboarding (jedno družstvo pro začátečníky).

Zájmem vedení školy je poskytnout možnost účasti výcviku lyžařům i nelyžařům. Žáci budou podle zkušeností rozděleni do družstev. Kurz je prioritně nabízen žákům 2. ročníku. Veškerá snaha vede k tomu, aby tento kurz byl přínosný a zároveň co nejméně finančně náročný. Cílem je, aby se žáci naučili lyžovat pod vedením školených instruktorů a mohli tuto dovednost dále využívat.

Lyžařský kurz proběhne v jednom turnusu o 50 žácích ve dnech po – pá 11. 1. – 15. 1. 2021. Jedná se o 4,5 dne lyžování v lyžařském areálu „Kohútka“ vybaveného jak vleky, tak sedačkovou lanovkou. Ubytování je zajištěno v chatkách horského hotelu Kohútka. V jídelně hotelu jsou k dispozici prostory ke stravování (plná penze), taktéž pro doplnění teorie lyžování a trávení volného času. Wi-fi je k dispozici zdarma. Bližší informace – www.kohutka.cz .

Cena kurzu zahrnuje:

• dopravu autobusem Zlín – Kohútka a zpět
• ubytování 4 noci v chatkách
• celodenní stravování, které začíná 1. den obědem a končí obědem
• skipas na 4,5 dne
• instruktoři lyžování a snowboardingu, pedagogický dozor, ceny výhercům soutěží

Občanského sdružení rodičů školy SPŠP-COP Zlín přispívá 300 Kč žákům 2. ročníků (kteří zaplatili příspěvek na šk. rok 2019/2020). Cena kurzu je pro ně 3 100,-Kč. Pro žáky ostatních ročníků nebo těch, kteří nepřispěli do Občanského sdružení, cena činí 3 400,-Kč.

Zahájení zápisu na kurz je v pondělí 5. 10. 2020. V případě zájmu s vyplněnou návratkou přineste rezervační zálohu v hotovosti 2 000,-Kč, nejpozději do pátku 20. listopadu 2020, panu Mgr. Davidu Ščotkovi, kabinet 220L. Doplatek kurzu uhraďte do úterý 15. prosince 2020 na pokladně kancelář 315L. Žák obdrží potvrzení o zaplacení.                                                     

Ing. Jiří Charvát
ředitel SPŠP-COP Zlín

Návratka

Loňský lyžarský výcvik