17. ročník plesu SPŠP – COP Zlín

Dne 22. března 2019 se uskutečnil již 17. ročník plesu naší školy v prostorách hotelu Moskva, který jsme organizovali s učiteli ekonomických předmětů.

Celý ples zahájil ředitel školy Ing. Bc. Jiří Charvát spolu se slavnostní polonézou žáků naší školy. Večerem jsme Vás pak provázeli my – žáci třídy 3AZ.
K dispozici jsme měli dva sály, ve kterých hrála kapela VIVIAN BAND Miroslava Březiny a DJ Sosna. Měli jsme zajištěný program, a to Light show v podání skupiny Fuerza del Fuego, která k nám přijela z Uherského Brodu, dále pak pole dance skupiny HEAT F!T s Natálií Jančíkovou nebo taneční vystoupení klubu Fortuna. Od sponzorů jsme získali spoustu darů do malé i velké tomboly, jejíž hlavní cenou byl notebook, který vyhrál žák z druhého ročníku naší školy. Kdo nevyhrál cenu z velké tomboly, měl šanci vyhrát cenu útěchy, kterou byly celkem tři vynikající dorty. Celý večer byl plný zábavy, tance a úsměvů.

Doufáme, že jste si s námi ples užili a těšíme se na Vás příští rok!
Žáci 3AZ a paní učitelky Ing. Martina Turečková, Ing. Helena Hanulíková a Mgr. Zuzana Grochalová.